کارآموزی معماری مقطع کارشناسی

کارآموزی معماری مقطع کارشناسی

کارآموزی معماری مقطع کارشناسی در 42 صفحه فایل ورد با فرمت docx

مشخصات فایل

تعداد صفحات 42
حجم 17122 کیلوبایت
فرمت فایل اصلی docx
دسته بندی کارآموزی معماری و شهرسازی

توضیحات کامل

فهرست مطالب:


مقدمه  
اجرای پله  
کا شیکاری با استفاده از دوغاب ماسه و سیمان
درب و پنجره  
عایق کاری
شیب بندی بام    
تاسیسات    
آب و فاضلاب    
سفید کاری     
کشته کشی  
کف سازی   
نما سازی  
چیدن آجر نما     
بند کشی آجر    
نصب سنگ نما
کانال کشی کولر  
نکات فنی در کانال کشی
آسانسور

قسمتی از متن :


 

اجرای پله:
برای ساختمان اسکلت فلزی معمولااز پله فلزی با شمشیری های پروفیل آهن استفاده می شود که اندازه آنها در پلان تیرریزی داده می شود و طول آن نیز مشخص و توسط جوشکار قبلاً آماده و در محل نصب می گردد .
برای پوشش بین شمشیریهای پله می توان از مصالح سقف استفاده کردمانندتیرچه بلوک که تیرچه های آن هم مثل تیرچه های سقف سفارش داده شده و حمل تا در محل مورد نظر قرار گیرد و همانند عملیات سقف تیرچه بلوک بتن ریزی می شود .

کاشیکاری با استفاده از دوغاب ماسه و سیمان
سفت کاری یا اسکلت بنا جهت تمیز کردن از گرد و غبار جارو زده می شود و سپس سطح آن را با آب خیس نموده و دیوارها جهت نصب کاشی با ملات خاک رس آماده می گردد. به همین منظور مقداری خاک رس چرب را به صورت ملات خمیری سفت در آورده کاشی را در آب فرو برده به اندازه 2 تا 3 سانتیمتر از دیوار فاصله داده آن را شاقولی نگهداشته قدری از ملات خاک رس را در  ناحیه بالای کاشی طوری قرار می دهیم که لبه کاشی را نگه داشته و به دیوار نیز تیکه کند. نصب اولین کاشی از نبش در و دربند و از پایین به بالا شروع می گردد. پس از نصب اولین کاشی که بوسیله تراز به طور شاقول انجام می شود، کاشی های بعدی یکی بعد از دیگری به وسیله مقدرای بسیار کم ملات خاک رس نصب می گردد تا رج اول به انتهای دیوار برسد. سپس بوسیله شمشه بسیار دقیق کاشی های اصطلاحاً یک باد می شوند تا سطحی یکنواخت به دست آید. پس از نصب رج اول عمل دوغاب ریزی پشت کاشی بوسیله ملاقه، بسیار آهسته و بدون فشار، دوغاب بر پشت کاشی به طور سرتاسری در چندین لایه تکرار می شود تا دوغاب ماسه سیمان بر سطح کاشی رج اول برسد. پس از خودگیری ملات پشت کاشی آرام ملات خاک رس از لبه کاشی برداشته شده، محل های خالی را با دوغاب ماسه و سیمان پرمی نمایند

 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود